Logo
Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů České republiky

Zveme Vás

Nebyly nalezeny žádné zprávy.

Materiály ke stažení

 • 29.04.2024

Priority KZPS ČR pro novou Evropskou komisi

Partneři

Spolupracujeme

Výběrová řízení

 • 05.09.2011

Výběrové řízení - č.zak. KZPS 02 - Tisk publikací

Název zakázky: Výběrové řízení na tisk publikací v rámci realizace projektu OP LZZ "Posilování bipartitního dialogu v odvětvích" - č. zakázky: KZPS 02.
Předmět zakázky (služba, dodávka nebo stavební práce): Tisk publikací v rámci realizace projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích. Součástí zakázky je grafické zpracování podkladů, předtisková příprava, jazyková korektura, tisk, případně i výroba CD/DVD, vše dle specifikací uvedených v zadávací dokumentaci.

Ukončení výběrového řízení: 21. září 2011 do 12:00 hodin (v místě adresy sídla zadavatele)

 

 

Dokumenty ke stažení:


Otázky a odpovědí:

VÝSLEDEK VŘ
 • 04.01.2011

Výběrové řízení č. 3C - Dopadové studie

Název zakázky: Výběrové řízení na zpracování 16 samostatných dopadových studií k jednotlivým tématům projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích.
Předmět zakázky (služba, dodávka nebo stavební práce): Zpracování 16 samostatných dopadových studií k jednotlivým tématům projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích podrobně popsaných v Zadávací dokumentaci k výběrovému řízení.
Ukončení výběrového řízení: 4. leden 2011 do 12:00 hodin
 
 
Dokumenty ke stažení:

 

 • 22.12.2010

Výběrové řízení č. 4A - vytvoření webového portálu

Název zakázky: Výběrové řízení na vytvoření webového prostředí jako komunikačního nástroje projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích.
Předmět zakázky (služba, dodávka nebo stavební práce): Webový portál jako nadstavba pro celý projekt, který bude sloužit jako komunikační nástroj pro potřeby všech bipartitních platforem. Zpracování funkcionalit webu a návrh technického řešení pro vysoký počet uživatelů, včetně jeho udržitelnosti 5 let od ukončení projektu, s určenými součástmi a funkcemi.
Ukončení výběrového řízení: 10. leden 2011 do 12:00 hodin
 
Dokumenty ke stažení:
 • 14.12.2010

Výběrové řízení č. 4 - Vytvoření webového portálu - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ZRUŠENO

Název zakázky: Výběrové řízení na vytvoření webového prostředí jako komunikačního nástroje projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích. - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ZRUŠENO
Předmět zakázky (služba, dodávka nebo stavební práce): Webový portál jako nadstavba pro celý projekt, který bude sloužit jako komunikační nástroj pro potřeby všech bipartitních platforem. Zpracování funkcionalit webu a návrh technického řešení pro vysoký počet uživatelů, včetně jeho udržitelnosti 5 let od ukončení projektu, s určenými součástmi a funkcemi.- VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ZRUŠENO
Ukončení výběrového řízení: 4. leden 2011 do 12:00 hodin - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ZRUŠENO
 
Dokumenty ke stažení:
 • 02.11.2010

Výběrové řízení č. 3B - Dopadové studie

Název zakázky: Výběrové řízení na zpracování 2 samostatných dopadových studií k jednotlivým tématům projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích.
Předmět zakázky (služba, dodávka nebo stavební práce): Zpracování 2 samostatných dopadových studií k jednotlivým tématům projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích podrobně popsaných v Zadávací dokumentaci k výběrovému řízení.
Ukončení výběrového řízení: 18. listopad 2010 do 12:00 hodin
 
Dokumenty ke stažení:
 • 20.10.2010

Výběrové řízení č. 3A - Dopadové studie

Název zakázky: Výběrové řízení na zpracování 24 samostatných dopadových studií k jednotlivým tématům projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích.
Předmět zakázky (služba, dodávka nebo stavební práce): Zpracování 24 samostatných dopadových studií k jednotlivým tématům projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích podrobně popsaných v Zadávací dokumentaci k výběrovému řízení.
Ukončení výběrového řízení: 5. listopad 2010 do 12:00 hodin
 
Dokumenty ke stažení:
Otázky a odpovědi:
 • 12.10.2010

Výběrové řízení č 6 - Zajištění workshopů a konferencí

Název zakázky: Výběrové řízení na organizační zajištění workshopů a konferencí v projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích.
Předmět zakázky (služba, dodávka nebo stavební práce): Organizační zajištění workshopů a konferencí pořádaných jednotlivými odvětvovými platformami v rámci projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích, podrobně specifikovaných v Zadávací dokumentaci k výběrovému řízení.
Ukončení výběrového řízení: 27. října 2010 do 12:00 hodin
 
Dokumenty ke stažení:
Otázky a odpovědi:
 • 20.09.2010

UKONČENO - Výběrové řízení č. 3 - Dopadové studie

Název zakázky: Výběrové řízení na dodávku 40 samostatných dopadových studií k jednotlivým tématům projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích.
Předmět zakázky (služba, dodávka nebo stavební práce): Zpracování 40 samostatných dopadových studií k jednotlivým tématům projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích podrobně popsaných v Zadávací dokumentaci k výběrovému řízení
Ukončení výběrového řízení: 7. října 2010 do 12:00 hodin
 
Dokumenty ke stažení:
Otázky a odpovědi:
 • 13.09.2010

UKONČENO - Výběrové řízení č. 1A - Výpočetní technika

Název zakázky: Výběrové řízení na dodávku výpočetní techniky v rámci realizace projektu „Posilování bipartitního dialogu v odvětvích“
Předmět zakázky (služba, dodávka nebo stavební práce): Dodávka výpočetní, kopírovací, rozmnožovací a prezentační techniky, dle zadávací dokumentace
Ukončení výběrového řízení: 29. září 2010 do 12,00 hodin
 
Dokumenty ke stažení:
Otázky a odpovědi:
 
 
 
 
 
 
 • 05.08.2010

UKONČENO: Výběrové řízení č. 1 - Výpočetní technika

Výběrové řízení je již ukončeno.
Název zakázky: Výběrové řízení na dodávku výpočetní techniky v rámci realizace projektu „Posilování bipartitního dialogu v odvětvích“
Předmět zakázky (služba, dodávka nebo stavební práce): Dodávka výpočetní, kopírovací, rozmnožovací a prezentační techniky, dle zadávací dokumentace
Ukončení výběrového řízení: 20. srpna 2010 do 12,00 hodin
 
Dokumenty ke stažení:
Otázky a odpovědi

Výsledky výběrového řízení